• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Kawa, alkohol, papierosy – czy mają wpływ na naszą erekcję?

Większość osób mająca problemy z erekcją, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele czynników może mieć wpływ na taki stan. Wszelkie używki potrafią skutecznie osłabić działanie męskiego członka, przez co, znacząco zmniejsza się, jakość odbywanego stosunku seksualnego. Zdecydowanie warto mieć świadomość wpływu używek na potencję.

kawapapierosy

Palenie papierosów, a seks.

Wiele osób stwierdzi, że na świecie jest tyle palaczy, a przecież uprawiają seks, więc papierosy nie mają wpływu na męską erekcję. Nic bardziej mylnego! Palenie papierosów jest w stanie doprowadzić do miażdżycy tętnic, których zadaniem jest doprowadzenie krwi do penisa. W rezultacie nałogowy palacz otrzymuje prezent, jakim jest słaba, niepełna erekcja, a w najgorszym przypadku może dojść nawet do całkowitej impotencji. Brytyjscy badacze stwierdzili, że mężczyźni w wieku około 30-40 lat, którzy nałogowo palą papierosy, w aż 50%, mają podwyższone ryzyko zaburzeń erekcji. Wypalenie papierosa, chwilę przed odbyciem stosunku seksualnego, może doprowadzić do praktycznie natychmiastowego osłabienia wzwodu, a wszystko to przez bardzo szybki skurcz tętnic znajdujących się w członku. Osoba paląca papierosy w wieku około 30-45 lat ma objętość nasienia podobną do przeciętnego 70-cio latka, który nigdy nie palił. Warto zastanowić się, czy palenie jest warte tego, aby sperma i plemniki mężczyzny tak szybko się zestarzały i były słabe jakościowo.

Zaburzenia erekcji spowodowane piciem alkoholu.

Spożywanie niewielkich ilości alkoholu przez mężczyznę, nie będzie miało negatywnych skutków. Jeżeli natomiast będzie on go nadużywał, to w rezultacie seksualność znacząco się obniży. Nadmierne picie alkoholu obniża podniecenie, libido. Dochodzi również do tego, że zostają uszkodzone pewne nerwy przewodzące impulsy do męskiego penisa. W rezultacie, dochodzi do osłabienia erekcji, a przy przewlekłym niekontrolowanym piciu alkoholu może dojść do impotencji. Jeżeli lubimy alkohol, to spożywajmy go w małych ilościach. Jedna lampka czerwonego wina na pewno nie zaszkodzi, a może nawet znacząco pobudzić nas seksualnie, poprzez zwiększenie libida. ???????????????????????????????????????????

Wpływ kawy na erekcję.

Nie zostało udowodnione negatywne działanie kawy na erekcję mężczyzny. Warto jednak zaznaczyć, że z problemem potencji spotykają się bardzo często osoby, które cierpią na nadciśnienie i inne choroby układu krążenia. Dla takich osób, kawa nie jest wskazana. Kawa potrafi pobudzić, ale również zmniejsza naczynia tętnicze, zaburza krążenie krwi. Powinno się, dlatego ograniczyć jej spożycie dla własnego bezpieczeństwa. Osoby bez problemów z ciśnieniem, nie powinny odczuć skutków ubocznych, jeżeli wypiją jedną, czy dwie filiżanki kawy dziennie.

W jaki sposób walczyć ze słabą erekcją?

Jeżeli korzystamy z używek, a nasze życie erotyczne uległo pogorszeniu właśnie przez osłabioną erekcję, to najprostszym rozwiązaniem będzie ich ograniczenie do minimum. Dodatkowo warto wzmocnić swoją męskość poprzez zastosowanie specyfików dostępnych w aptekach, które pomogą w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji podczas stosunku. Zmiana trybu życia i przyjmowanie przez jakiś czas leków na erekcję, na pewno pomoże w powrocie do normalności w sprawach intymnych. Ważne jest jednak, aby decyzję o przyjmowaniu środków na erekcję skonsultować z lekarzem, który zapozna się z naszym stanem zdrowia, oraz poleci konkretny specyfik.  

Jednym z częściej polecanych środków na osiągnięcie erekcji jest Cialis.

  Jest to lek, który działa w bardzo krótkim czasie po zażyciu. Po niecałej godzinie możemy cieszyć się pełną erekcją. Czas po zażyciu, warto przeznaczyć na zmysłową grę wstępną, która nakręci, rozgrzeje zmysły partnerów i pozwoli cieszyć się namiętnością i seksem przez bardzo długi czas. Problem z erekcją może dotyczyć każdego i prędzej czy później może dopaść właśnie ciebie. Dobrze wiedzieć, jakie zmiany wprowadzić w swoim stylu życia i nawykach żywieniowych, aby skutecznie walczyć z tym wstydliwym dla mężczyzn problemem.   W Polsce najpopularniejszym lekiem na dysfunkcje seksualne jest Kamagra.

Comments are closed.

Jakie leki stosować

Zaburzenia erekcji u mężczyzn mają różne podłoża. Niekiedy są one ...

Leki na problemy sek

Zaburzenia potencji (zwane też „impotencją”) to inaczej brak erekcji, podczas ...

Czy impotencja to do

Impotencja często mylnie uważana jest za słabość mężczyzny. Często używa ...

Dlaczego kobiety nie

Kobiety bardzo często oczekują tego, że to partner wyjdzie z ...

Korzeń Maca na pote

Istnieją zioła, wyciągi i ekstrakty z roślin, które mają znaczący ...

Jakie leki stosować

Zaburzenia erekcji u mężczyzn mają różne podłoża. Niekiedy są one ...

Leki na problemy sek

Zaburzenia potencji (zwane też „impotencją”) to inaczej brak erekcji, podczas ...

Czy impotencja to do

Impotencja często mylnie uważana jest za słabość mężczyzny. Często używa ...

Dlaczego kobiety nie

Kobiety bardzo często oczekują tego, że to partner wyjdzie z ...

Korzeń Maca na pote

Istnieją zioła, wyciągi i ekstrakty z roślin, które mają znaczący ...